Вночі російські обстріли пошкодили у Харкові газопровід
П'ятниця, 8 квітня 2022, 12:23
За добу із 7 по 8 квітня російські загарбники нанесли близько 48 ударів з артилерії, мінометів, танків та РСЗВ по районах Салтівки, П’ятихаток, Олексіївки, центру Харкова та Дергачам.
Станом на ранок 8 квітня в Харкові та районі від обстрілів постраждали 15 людей.
Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
«Вночі внаслідок обстрілів окупантів було суттєво пошкоджено газопровід, на місці працюють аварійні бригади та намагаються ліквідувати наслідки», – повідомив Синєгубов.
На Ізюмському напрямку тривають бої. З цього району, зокрема з Барвінкового та Лозової, продовжується евакуація мирного населення.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments