На Харківщині українські військові розбили БТГ рашистів, вони відступили
Середа, 20 квітня 2022, 07:59
Батальйонно-тактична група рашистів змушена була відступити до пункту постійної дислокації

На Харківщині Збройні Сили України успішно завдають ударів російським загарбникам. За повідомленням Генерального штабу ЗСУ, із Харківської області до пункту постійної дислокації (населений пункт Солоті Бєлгородської області), через важкі втрати, окупанти вивели батальйонну тактичну групу 237-го танкового полку 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу для відновлення боєздатності.
Також у Генштабі ЗСУ повідомили, що на Слобожанському напрямку ворог здійснює перегрупування та поповнення запасів. Продовжує часткове блокування Харкова та обстріли міста.
На Ізюмському напрямку противник пробував наступати в напрямку Сулигівки, Дібрівного і намагається проводити повітряну розвідку дронами "Орлан-10".
Матеріали за темою:
05 березня 2025
04 березня 2025
06 лютого 2025
14 грудня 2024
22 жовтня 2024
08 червня 2023
comments powered by HyperComments