У Валківській громаді влаштували свято для дітей-переселенців. Фото
![У Валківській громаді влаштували свято для дітей-переселенців. Фото](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12258/1225766/thumb-item-523x340-dde8.jpg)
У селі Високопілля Валківської громади пройшло дитяче свято. Програму організовували директора Харківського Центру дитячої та юнацької творчості Людмила Ткаченко, яка теж є тимчасово-переміщеною особою і проживає на території села, та очільниця місцевої школи Валентина Зінченко. Про це повідомив староста Високопільського округу Анатолій Скрипник.
«Так боляче дивитися на дітей в ці жахливі дні, адже вони нічого не розуміють. Я спостерігаю за дітьми, які приїжджають в наше село з місць, де активно тривають бої. Налякані, засмучені їхні оченята і підштовхнули нас на цю ідею. Сьогодні ми заради посмішки дітей, влаштували розважальну програму «Хай Мир панує в рідній Україні», – сказав Анатолій Скрипник.
За його словами, на території Високопільського старостату вже зареєструвалось близько 1700 переселенців.