У Харкові більше не буде трамваїв, а метро запустять не одразу

Середа, 4 травня 2022, 18:48
На вулиці Весніна розпочався демонтаж трамвайної лінії.
У Харкові більше не буде трамваїв, а метро запустять не одразу

Через постійні обстріли російських окупантів не залишилося жодного вцілілого трамвая, повідомили у пресслужбі Харківської міської ради.

«Стараннями» немитих мисливців за унітазами та ношеною жіночою білизною трамваїв у Харкові більше немає. Знищено підстанції, які забезпечували їхню роботу. Зруйновано депо, – повідомив керівник пресслужби Юрій Сидоренко. – Реконструкція спуску Весніна з розширенням проїзної частини була запланована давно, і початок робіт стояв у планах на березень цього року. Але тут прийшов брудний російський солдат, і термін трохи зсунувся. Проте війна – не привід відмовлятися від планів покращення транспортної інфраструктури Харкова. І, як би дивно це не звучало, зараз, коли машин у місті майже немає, реконструкція, котра почалася, завдасть мінімум незручностей тим городянам, хто залишилися в Харкові».
 
За даними Харкіфвської міськради, після війни півтора-два місяці піде лише на підготовку до запуску метрополітену. Завдяки «зусиллям» окупантів будуть складнощі з Салтівською гілкою – вона поїде набагато пізніше за решту двох.
 
Мер Харкова Ігор Терехов зараз разом зі спеціалістами працює над оптимізацією маршрутів громадського транспорту, що насамперед стосується можливості доставки жителів Салтівки до центру, на селище Жуковського та Олексіївку. Велику роль у цьому найближчому місяці гратиме і організація руху зі спуску Весніна, який з'єднує центр міста із Салтівкою. Одна з основних ідей цієї оптимізації – пріоритет громадського транспорту, його екологічність та зручність для харків'ян, нова географія маршрутів. Десь на зміну трамваю прийде тролейбус, десь муніципальні автобуси, озвучили плани у міськраді.

comments powered by HyperComments