На Харківщині заборонили продаж алкоголю

Вівторок, 17 травня 2022, 18:01
Наказ про заборону продажу алкоголю на Харківщині підписав Олег Синєгубов. Він діятиме від 17 травня
На Харківщині заборонили продаж алкоголю

Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов підписав наказ про заборону реалізації алкоголю на території області із 17 травня. Про це Синєгубов повідомив в своєму телеграм-каналі.

"Попри зниження інтенсивності обстрілів Харкова та відступ окупантів, бойові дії на території області тривають і розслаблятися не варто. Усі громадяни мають бути свідомими відповідальними. Підписав наказ про заборону на всій території Харківської області продажу алкогольних напоїв з 17 травня до кінця дії воєнного стану. Прошу з розумінням поставитися до цих обмежень. Святкувати будемо після перемоги", - повідомив голова ОВА.

Він зазначив, що заборона не стосується продажу слабоалкогольних напоїв з 9:00 до 15:00. У закладах харчування продаж слабоалкогольних напоїв дозволений до 21:00.

"Повністю продаж алкоголю заборонено військовослужбовцям ЗСУ, Нацгвардії, правоохоронцям та усім особам, які мають зовнішні ознаки належності до силових структур. Тобто носять форму, мають озброєння та спецзасоби", - поінформував голова ОВА.

Тим часом у Фастові Київської області дозволили продаж алкоголю.

comments powered by HyperComments