Харківський пологовий будинок потребує понад 2 млн грн на ремонт ушкоджень від бойових дій

Четвер, 8 грудня 2022, 18:14
Комунальне некомерційне підприємство «Міський пологовий будинок №1» Харківської міської ради звернулося до Міністерства охорони здоров’я з проханням виділити 2,1 млн грн коштів проєкту United24 для поточного ремонту будівлі стаціонару, що зазнав ушкоджень внаслідок бойових дій.
Харківський пологовий будинок потребує понад 2 млн грн на ремонт ушкоджень від бойових дій

Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням пояснювальну записку  КНП «Міський пологовий будинок №1» Харківської міської ради.

У листі йдеться про те, що будівля стаціонару Міського пологового будинку №1 неодноразово зазнавала ушкоджень внаслідок активних бойових дій, спричинених агресією рф. Тому з березня 2022 року стаціонар знаходиться у тимчасовому простої, що унеможливлює надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим.

Згідно з технічним звітом, кошторис відновлених робіт поточного ремонту (без урахування внутрішньо-оздоблювальних робіт та ремонту ліфту) складає 2,1 млн грн. До кошторису було внесено такі види робіт: проведення ремонтних робіт зі встановленням вікон, вхідних дверей, проведення ремонту покрівлі, фасаду будівлі.

У листі також зазначається, що у зв’язку з наявними перебоями з електропостачанням для забезпечення стабільної роботи закладу потрібні автономні джерела енергопостачання  дизель-генератори з бажаною потужністю 100 кВт.

Станом на початок грудня розгляд вказаного питання Комісією з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я не проводився.  

Комісія здійснює розподіл коштів гуманітарної допомоги на медицину, що надходять у рамках проєкту United24, згідно з Порядком використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабміну.

Експертна організація StateWatch закликає владу зробити всю інформацію про витрати на відбудову країни публічною та підзвітною.

Нагадаємо, раніше StateWatch повідомляла про те, що у середині жовтня комунальне некомерційне підприємство «Новгород-Сіверська центральна міська лікарня» Чернігівської області звернулося до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією про виділення 11 млн грн коштів проєкту United24 на реконструкцію приміщення лікарні.

comments powered by HyperComments