У літньому таборі потонув другокласник: вчителька не вміла плавати

П'ятниця, 8 червня 2012, 11:31
Днями в Кривому Розі сталася НП: 8-річний учень СШ № 10 Данило (за ним і його 14 однокласниками доглядала вихователь річного пришкільного табору «Парус») потонув у річці Інгулець! Однокласниця хлопчика сказала нам, що вихователька, яка призвела другокласників на стихійний пляж, не вміла плавати.
купатися заборонено

«Я була на березі, а хлопці плескалися у воді, – каже Аня. – Потім Даня, який не вмів плавати, пропав. Ми почали кричати і кликати на допомогу вчительку! Вона стала дзвонити по телефону і викликати рятувальників», – розповідає Аня, а її бабуся, попросивши не вказувати її прізвище, додала, що після НП батьки Ані забрали дитину з табору і попросили її доглядати за внучкою, пише Сегодня.

«Вчителька Надія Вікторівна (їй трохи більше 30 років) вела у наших дітей лише півтора місяці групу продовженого дня і за сумісництвом літній табір. В той день вона привела школярів на пляж разом зі своєю дитиною, з яким і гуляла по берегу. А про те, що потрібно доглядати за учнями, – забула», – розповіла жінка, пояснивши, що батьки не давали дозвіл викладачеві пускати дітей в воду, але підписали документ, що дітям можна «помочити ноги в річці».

У прес-службі МНС Кривого Рогу нам пояснили, що водолази знайшли тіло дитини на 3-метровій глибині, в 4 метрах від берега: «У річці – обрив. Спочатку – води по кісточки, а через крок уже по горло. Купатися в цьому місці заборонено». А в місцевому УВС повідомили, що йде слідство.

Телефон школи № 10 вчора мовчав. А ось в управлінні освіти Кривого Рогу нам пояснили: «Те, що вчитель не вмів плавати, – це грубе порушення, крім якого в поведінці педагога були ще деякі недоліки. Ми посилимо контроль з питань безпеки дітей. Уже виділили 10 басейнів в місті, де будуть купатися діти».
 

comments powered by HyperComments