На мешканок Троєщини полює маніяк-ґвалтівник (фоторобот злочинця)

П'ятниця, 15 лютого 2013, 13:12
Жителі району Троєщина в Києві повідомляють про те, що біля їхніх будинків розгулює чоловік, який ґвалтує і вбиває жінок, причому підстерігає їх біля супермаркетів і ринку.
фоторобог гвалтівника

Про це пише Сегодня.

Так, розповіла киянка: "Ходити по району стало страшно. Мама була вдома, і приходила міліція, показувала фото вбивці. Говорили, що на його рахунку вже чотири жертви – всі жінки. Одна з них пішла увечері в супермаркет за хлібом і не повернулася, а вранці чоловік виявив труп біля магазину. Інша жінка поверталася додому під ранок, так її зґвалтували і вбили біля ринку "Фестивальний". Ми всі тепер боїмося, по району ходять патрулі перевіряють документи у підозрілих, я сама бачила".

Продавець м'ясної крамниці на вулиці Драйзера підтвердила: «Так, до моєї напарниці приходили з міліції і показали фото, питали, чи не бачила вона цього чоловіка. Звичайно, тепер нам тривожно ввечері ходити з роботи, але що робити ». Відвідували співробітники і продавця із сусіднього кондитерського магазину. «Приходили дві дівчини у формі. Показали фото, просили звернути увагу на куртку, у нього там яскрава велика емблема на рукаві, дуже запам'ятовується », - каже продавець.

Описи маніяка в обох сходятьсячоловік середніх років із залисинами.У міліції кажуть, що на Троєщині дійсно вбивцю шукають. "Жінка приблизно о 3 годині ночі пішла в магазин за спиртним. Вона була сильно побита і вбита. Підозрюваного зараз шукають. Другий випадок в цьому районі – це вбивство таксиста. Але ці два випадки не пов'язані між собою, тому ми не можемо говорити про серійність", – сказав начальник київської міліції Ігор Михалко.

Зазначимо, що інформація про маніяка вже з'являлася в 2010 році. Тоді вбивця полював на дітей.
 

comments powered by HyperComments