Дві пенсіонерки на Сумщині загинули, спалюючи суху траву

П'ятниця, 19 квітня 2013, 15:10
Через стрімке підвищення температури повітря та встановлення сухої та теплої погоди, все частіше можна побачити, як на господарських угіддях або уздовж автодоріг горить суха рослинність. Як правило, люди, які її підпалюють, вважають, що таким чином вони роблять корисну справу. Та, насправді, наражають на небезпеку себе та інших.
пожежа

Лише впродовж минулої доби на території Сумської області вогнем знищено понад 33 га сухої рослинності. Загоряння були зафіксовані у Ямпільському, Білопільському, Путивльському, Сумському, Шосткинському, Конотопському, Краснопільському районах.

Так в місті Ворожба Білопільського району виникло загоряння сухої трави на площі 0,4 га. Місцева мешканка намагалась самостійно загасити полум`я, але вогонь перекинувся на одежу жінки і завдав їй значних опіків. Після прибуття місцевих пожежних підрозділів пожежа була ліквідована, а потерпіла доставлена до лікарні з опіками обличчя, рук, ніг та тулуба ІІ ступеню, але незважаючи на всі намагання лікарів, 77-річна жінка померла в лікарні.

Аналогічний трагічний випадок стався в селі Головашівка Сумського району. Місцева 78-річна мешканка, спалюючи сміття та залишки сухої рослинності, отримала значні опіки та померла на місці.

У зв’язку з цим, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області звертається до жителів населених пунктів з проханням не випалювати суху траву навіть при невеликих поривах вітру. Адже неконтрольований вогонь під час сухої погоди поширюється з блискавичною швидкістю. Спалювання сухої рослинності на відкритих ділянках, що межують з лісовими насадженнями, призводить до великих лісових пожеж.

comments powered by HyperComments