Прокуратура викрила підпільне виробництво бензину, замасковане під переробку відходів (ФОТО)

П'ятниця, 14 липня 2017, 18:47
Прокуратура області спільно з ГУ ДФС в області викрили підпільний цех з виготовлення бензину і дизельного пального та мережу збуту нафтопродуктів.
Прокуратура викрила підпільне виробництво бензину, замасковане під переробку відходів (ФОТО)

Як розповів начальник відділу прокуратури області Артур Оганнісян,  в рамках розслідування кримінального провадження за фактом   незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України) за санкцією суду проведено обшуки на одному з підприємств в області, повідомляє Справжня Варта.

За офіційними даними товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) зареєструвало свою діяльність як «відновлення відсортованих відходів». Однак на його території виявлено та вилучено обладнання для зберігання та переробки нафтопродуктів і близько 15 тонн нафтопродуктів.

За попередніми даними слідства, службові особи цього ТОВ здійснювали незаконне зберігання та виготовлення паливно-мастильних матеріалів. В подальшому без  відображення в бухгалтерському та податковому обліку підприємства та без відповідних дозвільних документів нафтопродукти реалізовувався фізичним і юридичним особам на території Золочівського та Дергачівського районів області.

Наразі досудове розслідування триває.

Більше кримінальних новин читайте на сайті Справжня Варта.

comments powered by HyperComments