До проекту USAID з місцевого розвитку долучились десять ОТГ Дніпропетровщини

Четвер, 29 листопада 2018, 10:17
Представників 10 об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини протягом року навчатимуть залучати інвестиції до громади та правильно розпоряджатися ресурсами.
До проекту USAID з місцевого розвитку долучились десять ОТГ Дніпропетровщини

Як повідомляє прес-служба ДніпроОДА, вони стали учасниками Програми місцевого системного розвитку проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку».

 «Загалом до фіналу конкурсу пройшли 26 об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області. З них до участі у Програмі відібрали 10. Тепер протягом року керівників громад, фахівців з економічних питань та землевпорядників навчатимуть ефективно управляти та розвивати свою громаду. Основна мета Програми – покращити економічний потенціал на місцях», - розповіла директор Департаменту центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Програма USAID розрахована на 1 рік. Переможців навчатимуть, як залучати інвестиції до громади. Також у курсі навчання – основи управління проектами, семінари зі складання інвестиційних пропозицій та спілкування з потенційними інвесторами.

Кращі ідеї перетворять в інвестиційні проекти. Їх опублікують у відкритому доступі та винесуть на публічне обговорення. Згодом – втілять у життя в громадах.

Загалом 79 об’єднаних територіальних громад з 6 областей України стали партнерами Програми місцевого системного розвитку в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку». Це ОТГ Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Херсонської, Луганської та Донецької областей.

Програму Місцевого системного розвитку реалізує Фонд Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

 

comments powered by HyperComments