Харківські активісти продовжують збирати необхідну гуманітарну допомогу для військових та постраждалих в Авдіївці. Про це повідомив голова фракції «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» у Харківській обласній раді Віктор Коваленко.
За його словами, вже другий тиждень небайдужі харків’яни приносять теплі речі, засоби гігієни, дитяче харчування, ковдри та продукти харчування.
![](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11290/1128976/images/53.jpg)
![](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11290/1128976/images/54.jpg)
«До збору гуманітарної допомоги активно долучились всі районні організації партії «Солідарність», навчальні заклади міста, підприємства та установи», - сказав голова фракції «БПП «Солідарність» у Харківській облраді.
![](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11290/1128976/images/55.jpg)
![](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11290/1128976/images/56.jpg)
За словами Віктора Коваленка, на наш заклик про допомогу Авдіївці відгукуються земляки різного віку і статусу.
«Наведу один яскравий приклад із Золочівського району. Молода жінка придбала і принесла набір для немовлят – памперси і дитячий крем. У майбутньому вона планує бути мамою, тому сьогодні хоче підтримати молодих матусь Авдіївки і бажає всім миру!», - розповів Віктор Коваленко.
Також він повідомив, що до кінця цього тижня відправиться друга партія гуманітарної допомоги.
![](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11290/1128976/images/57.jpg)
Нагадаємо, що першрнр разу активістами Харківської "Солідарності" було направлено більше двох тон допомоги: куртки, светри, ковдри, продукти харчування та медикаменти.