ЄС готовий підтримати проект з будівництва онкоцентру в Харкові

Середа, 21 лютого 2018, 13:17
Юлія Світлична та Хюґ Мінґареллі домовилися про допомогу ЄС у створенні нового онкоцентру в Харкові.
ЄС готовий підтримати проект з будівництва онкоцентру в Харкові

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

"Ми прийняли рішення і будемо будувати новий онкологічний комплекс, який буде надсучасним - із якісними умовами для лікарів та пацієнтів. Цей центр повинен відповідати всім європейським стандартам", - сказала Юлія Світлична під час зустрічі з Хюґом Мінґареллі.

Він, у свою чергу, зазначив, що ЄС готовий підтримати проект з будівництва онкоцентру в Харкові, у тому числі використовуючи програми Європейського інвестиційного банку.

"У сфері охорони здоров’я ми працюємо, щоб підвищити якість надання послуг. Готові використати ресурси ЄІБ, щоб допомогти вам. Якщо не буде такої можливості то, знайдемо, у який інший спосіб вам допомогти в цьому", - запевнив посол ЄС.

Зокрема, допомога європейських партнерів стосуватиметься поставки обладнання до нового онкологічного комплексу.

Раніше "Справжня Варта" писала, що найближчим часом буде розроблений проект нового обласного онкоцентру та визначене місце для його будівництва.

Також ми повідомляли, що  харківський Хоспіс, який створений в 1999 році і надає догляд за невиліковними хворими, надає паліативне лікування, медико-соціальну допомогу хворим і їх родичам, а також психологічну реабілітацію близьких, отримає за підтримки Посольства Японії нові харчоблок, пральню, індивідуальний тепловий пункт, нові енергозберігаючі вікна та двері.

comments powered by HyperComments