Світлична розповіла, що розглядатиме колегія Мінсоцполітики в Харкові

Четвер, 17 травня 2018, 12:23
17 травня в Харкові під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбуватиметься засідання колегії Мінсоцполітики.
Світлична розповіла, що розглядатиме колегія Мінсоцполітики в Харкові

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

За словами губернатора Харківщини Юлії Світличної, на заході мова йтиме про соціальне забезпечення населення України. Віна підкреслила, що соціальні гарантії зараз щонайбільше цікавлять громадян, саме тому дуже важливо обговорити це питання, торкнутися проблем у цій галузі та намітити, якими шляхами можна їх вирішити. 

Також, за її словами, сьогодні мова йтиме про українських воїнів, ВПО, чорнобильців та їхнє соціальне забезпечення. 

«Разом із децентралізацією та зміцненням місцевих бюджетів саме на місцевий рівень перейшла велика кількість зобов’язань щодо фінансування соціальних гарантій для різних верств населення. Тому сьогодні будуть розглянуті як урядові рішення, так і законодавчі ініціативи, щоб людям було спокійніше та зрозуміліше, як держава виконує свої соціальні гарантії та зобов’язання», - сказала Юлія Світлична.

Вона нагадала, що в Харківській області вже запроваджено низку регіональних програм соціального напрямку.

«Ми запровадили програми, які дають можливість будівництва та придбання житла для воїнів АТО (ООС). Проводиться реконструкція приміщень для розміщення ТПО. Виділяємо фінансування для допомоги чорнобильцям – у лікуванні та оздоровленні», - відзначила Юлія Світлична.

 

comments powered by HyperComments