У Харкові через постійну критику обласної влади з партії "Самопоміч" вийшов ще один депутат

Четвер, 2 серпня 2018, 09:56
У Харкові з партії "Самопоміч" вийшов депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету облради Назар Ванюшин.
У Харкові через постійну критику обласної влади з партії "Самопоміч" вийшов ще один депутат

"Я вважаю, шо Губернатор Харківської області є ефективним менеджером, який чує бізнес, завжди пропонує свою підтримку чи пораду у разі її потреби. Така сама є і її команда заступників – орієнтована на підтримку та результат, незалежно від форми власності. Я бачу, що промислове виробництво області, та економіка в цілому зростають, заробітні плати зростають. Так, воно все рухається не так швидко як ми всі очікували, але головне те, що все рухається у правильному напрямку", - пояснив він на своїй сторінці в Фейсбуці.

Обрана Партією стратегія на постійну критику влади, на погляд Назара Ванюшина, не дає можливість бути максимально ефективними. По багатьом питанням можливо ефективно та конструктивно співпрацювати, вести конструктивний діалог, від чого, у свою чергу, виграють усі мешканці області.

Раніше депутат Харківської обласної ради Дмитро Булах прийняв рішення залишити фракцію «Об`єднання Самопоміч».

Нагадаємо, депутат Харківської міськради Ігор Черняк вийшов із фракції «Об’єднання Самопоміч». Повідомляється, що Ігор Черняк зробив це за власним бажанням.

comments powered by HyperComments