Спортсменка із Харкова Ольга Абрамова отримала пальму першості в чемпіонаті світу з літнього біатлону

Понеділок, 31 серпня 2015, 13:34
Змагання з літнього біатлону проходило в Чейлі-Градістей. Мешканка Харкова, спортсменка Ольга Абрамова взяла дві золотих нагороди з трьох.

Спочатку спортсменка перемогла в спринтерські гонці. Вона подолала усю відстань за 21:52:2. Вслід за нею до фінішу дісталися дві біатлоністки з Польщі – Магдалена Гвіздон та Моніка Хойніш. Передостання перемогла юну українську спортсменку Юлію Джиму, вона не дала їй пройти на п’єдестал.

Далі, кращих за Ольгу не було. Харків’янка виконала всі завдання, не дивлячись на погоду, і прийшла першою. Її результат 30:44:69.

Моніка Хойніш  програла українці її 52,7 секунди. А киянці Юлії Джимі вдалося завоювати "бронзу".