Німеччина-Україна 2:0. Українська збірна провела перший матч на Євро 2016 і отримала подяку від Порошенка

Тетяна Зарубіна  |  Понеділок, 13 червня 2016, 06:36
Україна програла свій перший матч на Євро-2016 Німеччині, але команда грала гідно

Президент України Петро Порошенко одним із перших подякував гравцям після матчу Німеччина - Україна."Наші хлопці грали з чемпіонами світу на рівніх. Дякую за боротьбу", - написав у своєму твіттері Петро Олексійович.

Збірна України мала кілька гарних моментів, однак жодного разу їх не реалізувала. Німці ж свій момент використали, а у доданий час ще й змогли провести контратаку.

У підсумку - 2:0 на користь Німеччини.

Перший там почався з гострого моменту, створеного саме українською командою. Артем Федецький пройшов по флангу й подав на Євгена Конополянку - той пробивав з льоту, однак голкіпер німців Мануель Нойєр зміг відбити удар.Після цього Німеччина перехопила ініціативу.Це призвело до того, що на 19-й хвилині після подачі зі штрафного Месута Йозіла відзначився захисник німців Шкодран Мустафі.

Українці мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, однак могли й пропустити. В обох випадках на висоті відіграли голкіпери команд.Фантастичний момент мав Євген Коноплянка, який пробивав уже повз голкіпера німців Нойєра, однак м'яч з пустих воріт вибив Боатенг. Відеоповтор показав - голу не було.А на 39-й хвилині Андрій Ярмоленко навіть забив гол, однак його відмінили через офсайд.

Другий тайм проходив дещо спокійніше.Перевагу мали німці, які більше контролювали гру й заробили кілька гострих моментів, однак надійно грав Андрій П'ятов.Тренер українців Михайло Фоменко випустив на поле атакувальних гравців Євгена Селезньова та Олександра Зінченка і наприкінці гри команда атакувала. Але остання атака, вже на доданих хвилинах, закінчилася  швидкою контратакою німців, яку завершив ударом капітан Бастіан Швайнштайгер.

Як відзначають спостерігачі, поки гра Україна-Німеччина, і особливо її перший тайм, стали одними з найбільш видовищних на Євро-2016. Кращим гравцем матчу відвідувачі офіційного сайту УЄФА визнали півзахисника збірної Німеччини Тоні Крооса.