Харківські плавці — найсильніші в Україні

Вівторок, 21 червня 2016, 13:46
З 15 по 17 червня в Івано-Франківську відбувся національний чемпіонат з плавання на відкритій воді.

Участь в змаганнях, які є одним з етапів формування та підготовки збірної України до чемпіонату Європи з плавання на відкритій воді (10-14 липня пройде у Нідерландах) взяли плавці з восьми областей України. За підсумками збірна Харківської області здобула дві золоті, чотири срібні та одну бронзову нагороду, повідомляє прес-служба ХОДА.

Так, на першу сходинку п'єдесталу пошани підіймалися Ігор Снітко (5 км серед чоловіків, 56:05:23) та Ігор Червинський (10 км серед чоловіків, 1:54:19.08). На дистанції 10 км Ігор Снітко здобув срібну медаль (1.54.23:30), а Ігор Червинський був другим на дистанції 5 км (56.08:93).

Ще три медалі завоювали юніори. Данило Ісаєв був другим на фініші дистанції 5 км (1:00:02.45) та завоював «бронзу» на дистанції 7,5 км (1:35:26.23).

В змаганнях серед юніорок харків’янка Еліна Мясоєдова здобула срібну медаль на дистанції 5 км, фінішувавши з результатом 1:03:18.76.