Паралімпіада-2016: медальний рахунок України налічує вже за сотню

Неділя, 18 вересня 2016, 01:01
Українські спортсмени вже зібрали 106 нагород Паралімпіади-2016

Спортсмени української збірної на Паралімпіаді у Ріо-де-Жанейро вже здобули 106 нагород, серед яких 38 золотих, 33 срібних та 35 бронзових медалей.

Згідно даних Національного комітету спорту інвалідів України, українські паралімпійці вибороли три золоті, шість срібних та п'ять бронзових нагород. Загалом 14 медалей.

За результатами командних змагань з настільного тенісу золота медаль – у Віктора Дідуха, Максима Ніколенка та Михайло Попова.

Чемпіоном стала українська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, які виграли у команди Ірану з рахунком 2:1.

Золоту нагороду у плаванні на дистанції 100 м вільним стилем завоювала Ганна Стеценко.

У змаганнях з легкої атлетики українські спортсмени здобули дві медалі – срібло та бронзу.

Всього у суботу українці вибороли у змаганнях з плавання п'ять срібних та чотири бронзові нагороди.

Українці упевнено утримують третю сходинку на Паралімпіаді в Ріо, побивши абсолютно всі попередні рекорди виступу на Іграх.