Харківський важкоатлет став срібним призером чемпіонату Європи

Середа, 14 грудня 2016, 05:18
На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, який з 4 по 10 грудня відбувся в ізраїльському місті Ейлат, харківські спортсмени здобули комплект медалей.

В останні дні змагань «сріблом» молодіжного чемпіонату медальний кошик збірної України поповнив харків’янин Ігор Конотоп. В ваговій категорії до 85 кг він за сумою двоборства підняв 360 кг. Його результати в ривку – 160 кг та поштовху – 200 кг також потягнули на «малі» срібні медалі.

Перевершити Ігоря на цьому чемпіонаті зміг лише росіянин Артем Окулов, який в сумі двоборства підняв на 3 кг більше. Бронзовим призером став важкоатлет з Франції, результат якого був 345 кг за сумою двоборства.

Таким чином, на цьому чемпіонаті харківські спортсмени здобули «золото», «срібло» та «бронзу», повідомили в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.

Нагадаємо, чемпіонкою Європи серед юніорів в ваговій категорії стала Ірина Деха, а бронзову медаль юніорського Євро у вазі до 53 кг здобула Каміла Конотоп.