Кубок України з армспорту: Харків'яни завоювали 29 медалей

Вівторок, 20 грудня 2016, 16:44
Шістнадцятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 29 медалей, серед яких - 10 золотих, 11 срібних, 8 бронзових

Друге місце було за командою Полтавської області. Третє місце завоювала команда Києва.

- Гур’єв Денис - вагова категорія 90 кг;
- Ілюшина Вікторія - вагова категорія 65 кг.

XVI Кубок України з армспорту пройшов в Палаці спорту «Локомотив». В Кубку взяли участь спортсмени з 21 області України, міста Київ та АР Крим.

Кубок України став завершальним спортивним заходом в українському армспорті у 2016 року. Головними стартами у наступному сезоні стануть чемпіонат Європи, який відбудеться у польському місті Катовіце з 14 по 21 травня, а також чемпіонат світу, що з 2 по 11 вересня відбудеться в столиці Угорщини - Будапешті.

Нагадаємо, що на днях у Харкові пройшов чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу і бугі-вугі. За підсумками чемпіонату харків’яни здобули 13 золотих, 13 срібних та 8 бронзових медалей.