Перші новорічні медалі розіграли у Харкові

Вівторок, 10 січня 2017, 19:52
Відкритий Кубок СТМ «Меморіал Олександра Захарова» зібрав у Харкові понад 150 спортсменівз 10 областей України.
Перші новорічні медалі розіграли у Харкові

Двома медалями на цих всеукраїнських змаганнях з фехтування на шпагах серед кадетів та юніорів відзначився харків'янин Руслан Гасанов. Він став переможцем у змаганнях серед юніорів, а також завоював «бронзу» серед кадетів. У фіналі юніорських змагань Руслан з рахунком 15:14 здолав киянина Георгія Кудрявцева. Юніорську «бронзу» між собою розділили Андрій Деркач з Харкова та Ігор Вишняков з Києва.

В змаганнях серед кадетів Руслан Гасанов в півфіналі з рахунком 13:15 поступився харків'янину Дмитру Самойлову та разом з киянином Ігорем Вишняковим розділив третє місце. В свою чергу, Дмитро Самойлов у фіналі здолав з рахунком 15:10 киянина Михайла Кублицького та став переможцем турніру.

В змаганнях серед кадеток золоту медаль здобула харків'янка Анастасія Зеленцова. У фіналі вона з рахунком 15:2 перемогла киянку Софі Шавіньі. Третє місце розділили Анна Чернишова з Києва та одеситка Поліна Майстро.

В змаганнях серед юніорок харків'янки залишилися без медалей. За крок від п'єдесталу пошани зупинилася Аліна Зеленцова, яка у чвертьфіналі поступилася з рахунком 12:15 майбутній переможниці турніру киянці Наталі Степанян.

Усього юні шпажисти Харківської області завоювали три золоті та дві бронзові нагороди, поінформували в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.

.

 

comments powered by HyperComments