На ХТЗ відкрито спортзал на 150 боксерів

Четвер, 19 січня 2017, 13:33
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ», в якій було реконструйовано спортзал, підготувала 45 кандидатів в майстри спорту і 17 майстрів спорту України
На ХТЗ відкрито спортзал на 150 боксерів

Як заступник голови - керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев, у школі займаються більше 800 молодих спортсменів. Тут функціонує 18 відділень: бокс, дзюдо, триатлон, футбол, настільний теніс, теніс, регбі, легка атлетика, пауерліфтинг, важка атлетика, фехтування, хокей з шайбою, сучасне п'ятиборство, стрільба кульова, художня гімнастика, тхеквондо, вільна боротьба, кікбоксинг.

«Це найбільша школа в Україні. Комплекс щорічно приймає до 100 тисяч чоловік, тут проводяться змагання та чемпіонати різних рівнів, - зазначив Анатолій Бабічев. - Більшість будівель і споруд, в яких займаються вихованці школи, були побудовані ще у 70-х роках. В цих приміщеннях ремонти не проводилися майже 40 років. Ми звернули увагу на цю проблему. У 2015-2016 роках була проведена велика робота».

Зокрема, після масштабної реконструкції було відкрито залу для боксу, в якій займаються близько 150 спортсменів у віці від 10 до 23 років.

«Ця зала була в непридатному стані. Ремонт почався у жовтні минулого року: тут замінили вікна, відкоси, підлогу. Сьогодні зала має зовсім інший вигляд. У нас навіть бажаючих займатися боксом стало більше. Тому що кожній дитині приємно проводити час в комфортному приміщенні. У нас сьогодні свято», - сказав директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ» Леонід Задорожний.

Крім того, проведено капітальний ремонт щодо утеплення фасаду легкоатлетичного манежу, відремонтована зала для тенісу, зокрема - в будівлі замінили підлогу і вікна. Крім того, проведено частковий ремонт м'якої покрівлі навчально-тренувального центру і даху головного входу у легкоатлетичний манеж, відремонтована вхідна група головного входу, вестибюль, гардеробна кімната, ворота, бічні входи та інше. Ремонтні роботи планується продовжити і в 2017 році.

«Це тільки початок, попереду ще багато роботи, - зазначив Анатолій Бабічев. - Глава ХОДА Юлія Світлична приділяє особливу увагу розвитку в регіоні спорту і фізичної культури. Цей напрямок є пріоритетним у роботі обласної державної адміністрації і на 2017 рік. Зокрема, це підтримка спортсменів, поліпшення матеріально-технічної бази спортивних закладів. Упевнений, що в цьому році ми зможемо зробити багато».

comments powered by HyperComments