Харківський спортсмен показав себе в усій красі у пляжній обстановці

Четвер, 13 липня 2017, 00:08
На кортах парку імені Горького відбулися відразу два етапи європейських турнірів з пляжного волейболу – чемпіонат Європи Satellite і юнацький континентальний Кубок.

У чемпіонаті взяли участь 34 команди з 19 європейських країн і чотири команди з України, повідомляє «Справжня Варта».

У Континентальному Кубку за місце на юнацькій Олімпіаді-2018 боролися збірні з пляжного волейболу Азербайджану, Бельгії, Данії, Чехії та України.

У стартах взяв участь і гравець харківського волейбольного клубу «Локомотив» Ілля Ковальов, який також успішно виступає на піску.

Парі Ілля Ковальов/Денис Денисенко дістався непростий шлях. В українському дербі вони поступилися лідерам турніру Олексію Деніну/Сергію Попову (які стали срібними призерами турніру) – 0:2, потім програли Варенхорсту/Ван Гарденеру (які згодом стали переможцями змагань) – 0:2.

Але все таки Ілля Ковальов і Денис Денисенко зайняли в підсумку досить високу позицію – вони стали п'ятими.

Що ж стосується інших результатів, то на юнацькому континентальному Кубку українські дівчата і хлопці здобули перші місця, а на чоловічому етапі чемпіонату Європи команда Олексій Денін і Сергій Попов стали срібними призерами.

Більше спортивних новин читайте на сайті «Справжня Варта».