«Стріли Слобожанщини» залишаться харків'янам

Понеділок, 28 серпня 2017, 18:02
На всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука вони завойювали золото, срібро і бронзу
«Стріли Слобожанщини» залишаться харків'янам

В класичному луці серед чоловіків переможцем став харків'янин, олімпійський чемпіон Віктор Рубан, 2-е місце посів також харківський спортсмен - Олександр Сердюк, «бронзу» завоював спортсмен з міста Рівне , - повідомляє «Справжня Варта» за матеріалами прес-служби міськради.  Серед жінок перемогу здобула Поліна Родіонова (Суми), друге місце посіла харків'янка Тетяна Бережна, третє дісталося львівській спортсменці Катерині Соколенко.
У командних змаганнях серед чоловіків перемогла команда «Харківська-1», срібна медаль дісталася команді «Харківська-2», на 3-му місці опинилися львівські спортсмени.

Серед жінок перемогу здобула львівська команада, срібним призером стала команда «Харківська-1», бронзовим призером - команда «Харківська-2».

У змішаних командах в категорії класичного лука харківські спортсмени Катерина Дубровіна та Артем Мєлєхов завоювали «срібло», поступившись 1-м місцем представникам Чернівецької області.

У категорії «блочний лук» серед чоловіків перше місце посів спортсмен з Києва, 2-е і 3-е місця дісталися харківським стрільцям Юрію Дорошенку та Олександру Соколову.

Серед жінок в цій категорії перемогу здобула спортсменка з Києва, срібним призером стала харків'янка Юлія Курсина.

У командному заліку в категорії «блочний лук» серед чоловіків перемогла команда «Харківська-1», срібними та бронзовими призерами стали команди з Києва.

У змішаних командах перемогу знову здобули харків'яни Олександр Соколов та Юлія Курсина, «срібло» дісталося київським спортсменам.

Також успішно виступили кадети: переможницею змагань серед дівчат стала команда «Харківська-1», залишивши за собою дві київські команди. Серед юнаків команда «Харківська-1» стала срібним призером змагань, поступившись 1-м місцем команді з Чернігівської області.

Змагання проходили в Харкові з 24 по 27 серпня на спортивній базі міської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар». Всього в турнірі взяли участь 160 спортсменів з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Рівненської, Сумської, Чернігівської, Чернівецької та Харківської областей та міста Києва. Цього року змагання «Стріли Слобожанщини» проводилися як ІІІ етап Кубка України, що є офіційним відбором на Чемпіонат світу-2017 серед юніорів і кадетів, який відбудеться в Аргентині, і Чемпіонат світу-2017 серед дорослих спортсменів, який пройде в Мексиці.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments