Харківські дзюдоїсти виловили у Дніпрі золото

Середа, 28 березня 2018, 20:26
На ХХХ Відкритому всеукраїнському юнацькому турнірі з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» харківські борці завоювали сім нагород, у тому числі «золото».

Ювілейний турнір зібрав 200 спортсменів 2002-2004 років народження з 11 регіонів України, а також Грузії, Азербайджану та Туреччини.

За підсумками змагань на рахунку збірної команди Харківської області були 1 золота, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Переможцем турніру в ваговій категорії до 60кг став Данило Вегієв, який у фінальній сутичці здолав іншого харківського дзюдоїста Арсена Хачатуряна.

Також срібну медаль на цьому турнірі здобув харків’янин Єгор Горностай, який у фіналі вагової категорії до 73кг поступився Сергію Ланду з Дніпра.

Бронзовими призерами стали: Максим Казначєєв (вагова категорія - до 46кг), Євген Свидинюк (вагова категорія - до 50кг), Максим Сокирко (вагова категорія - до 55кг) та Данило Каліта (вагова категорія - до 73кг).