Харків'яни здобули перемогу на чемпіонаті з фехтування

Четвер, 3 травня 2018, 09:31
Харківські фехтувальники успішно показали себе на чемпіонаті України

З 22 по 28 квітня у Києві проходили змагання  з фехтування серед дорослих спортсменів, передає ХОДА. Харківські спортсмени успішно показали себе під час фехтування на шпагах серед чоловіків і перемогли у командних змаганнях. Також була здобута срібна медаль у особистому.

Євгену Миргородському, Денису Потапенку, Роману Свічкарю та Максиму Хворосту з команди «Харків-1» вдалося перемогти суперників з Миколаєва, Києва та Дніпра, а у поєдинку за золоту медаль перемогти з рахунком 45:42 ще одну київську команду.

Під час особистих змагань серед чоловіків харків'янин Дмитро Карюченко посів друге місце. Він добре показав себе під час п'яти поєдинків, але у фіналі поступився  киянину Юрію Тараненку.

Даний чемпіонат був етапом підготовки збірної України до чемпіонату Європи. Він пройде у Сербії в червні. А також до чемпіонату світу, який в липні прийматиме Китай.