Ігор Райнін: Україна повністю готова до проведення фінальних матчів ЛЧ /ФОТОРЕПОРТАЖ

Четвер, 3 травня 2018, 20:28
Учора з'ясувалася остання деталь: окрім «Реала» до Києва прилетить британський «Ліверпуль», який за сумою двох півфінальних зустрічей з італійською «Ромою» (7:6) вийшов до фіналу Ліги чемпіонів. Фінал приймає Київ.
Ігор Райнін: Україна повністю готова до проведення фінальних матчів ЛЧ /ФОТОРЕПОРТАЖ

З цього приводу під головуванням Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна відбулося чергове засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

«Україна повністю готова до проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу», – сказав Ігор Райнін у своєму вступному слові.

Глава Адміністрації Президента зазначив, що «цьогорічна подія – фінал Ліги чемпіонів - сталася завдяки скоординованим зусиллям різних органів під постійною координацією та за всебічної підтримки Президента України.

Він нагадав, що за ініціативи Президента Петра Порошенка та за підтримки Федерації футболу України Україна отримала право приймати фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА.

«Свідченням високого рівня довіри до України є також той факт, що наша країна вже не вперше стає місцем, де проводяться масштабні та видовищні події світового рівня», – зазначив голова АП.

24 травня, в якості розігріву, відбудеться фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів між німецьким «Вольфсбургом» та французьким «Ліоном» на стадіоні «Динамо».

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня на НСК «Олімпійський» у Києві. У фіналі почесний трофей розіграють іспанський «Реал» та англійський «Ліверпуль».

«Україна ретельно готувалася до цієї події, – зазначив Ігор Райнін. – Ми здійснили низку заходів, спрямованих на створення умов для проведення цих матчів»,  - підкреслив Ігор Райнін. Він відзначив нещодавнє ухвалення Верховною Радою законів, спрямованих на забезпечення належного проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу. Глава держави підписав ухвалені Закони України щодо внесення змін до Податкового і Митного кодексів України та Закон «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Згідно з внесеними змінами, зокрема, звільняються від податку на доходи фізичних осіб та військового збору доходи, отримані представниками УЄФА, членами команд та делегацій. Також звільнено від оподаткування ввізним митом товари, що ввозяться УЄФА на територію України.

Глава Адміністрації Президента висловив впевненість, що 11-12 травня представники УЄФА за результатами візиту проведуть фінальний звіт про гарантії безпечного функціонування всіх необхідних для проведення матчу систем і завершення всіх робіт, а також дадуть позитивну оцінку.

«Безумовно, залишається вирішити питання безпеки та громадського порядку. І це найголовніше питання», – підкреслив Ігор Райнін.

Водночас, він наголосив: враховуючи, що фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА за своїм статусом належать до заходів підвищеного ступеня ризику, українські правоохоронні структури мають продемонструвати свій професіоналізм та мінімізувати всі можливі ризики для людей, які відвідають Україну.

У свою чергу, виконавчий директор УЄФА Events SA Мартін Каллен подякував усім членам Організаційного комітету за підготовчу роботу: «Це сталося саме завдяки вам. Безперечно, це буде величний фінал для Ліги чемпіонів і для Києва», – сказав Мартін Каллен і висловив впевненість, що «все вдасться організувати на належному рівні».

«Я впевнений, що після фіналу ми усі будемо задоволені результатом», – переконаний Мартін Каллен.

Ігор Райнін подякував УЄФА, уряду, Федерації футболу України, Київському міському голові та усім членам Організаційного комітету за активну роботу та забезпечення координації у підготовці проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів.

Оргкомітет опрацював питання забезпечення безпеки та правопорядку під час проведення фіналів, логістичні та інші організаційні питання.

Отже, вирішальний матч у Києві розпочнеться о 21:45. Номінальним господарем поля у поєдинку буде мадридська команда.

Для шанувальників футболу також підготували Фестиваль чемпіонів УЄФА. Він відбуватиметься перманентно з 24 по 27 травня в центрі Києва. Вхід туди буде вільним. На фестивалі передбачені різноманітні заходи, присвячені фінальному матчу. Зокрема, на гостей чекає Турнір чемпіонів УЄФА за участю цілої низки легенд Ліги чемпіонів. Також в програмі: фрістайлери, автограф-сесії, музичні групи, діджеї, галерея чемпіонів УЄФА і фотосесія з трофеєм.

Фото: Михайло Кириленко

comments powered by HyperComments