Хто поведе «Металіст 1925» далі: у тренерському штабі харківської команди з'явилася жінка

Яша Томський  |  Вівторок, 8 травня 2018, 19:11
8 травня перед тренуванням генеральний директор футбольного клубу «Металіста 1925» Володимир Лінке представив футболістам і спільноті нового головного тренера.
Хто поведе «Металіст 1925» далі: у тренерському штабі харківської команди з'явилася жінка

Це – відомий харківським шанувальникам футболу Сергій Валяєв.

З ним укладено повноцінний контракт.

Відомий ще по тренерській команді Мирона Маркевича в «Металісті» Олександр Іванов, котрий наставляв «Металіст 1925» від початку до другої поспіль поразки, 3 травня написав заяву про звільнення.

До третьої поразки від умовно симферопольської «Таврії» команду до матчу готували Сергій Ралюченко і Олександр Горяїнов. Вони, а також Марина Міндарьова стануть помічниками Сергія Валяєва.

Харківським вболівальникам Сергій Валяєв добре відомий. З 2005 по 2012 роки він грав у футболці харківського «Металіста», а в 2013 році провів кілька матчів за інший харківський клуб – «Геліос». До сьогоднішнього дня Сергій Валяєв тренував «Металіст Юніор». «Молодіжку» клубу тепер тренуватиме Михайло Глушко.

Мета перед Сергієм Валяєвим і «Металістом 1925» все та ж – путівка у першу лігу на наступний сезон.

Зараз харківський клуб знаходиться на другому місці в турнірній таблиці, але практично втратив шанси на прямий вихід до Першої ліги – відставання від лідера, СК «Дніпро-1», складає дев'ять очок. Однак у «Металіста 1925» є надія на «Перлину» – по закінченні сезону одеський клуб обіцяє припинити своє існування. Ще існує ймовірність краху черкаського «Дніпра». У таких випадках (або одному з них) «Металіст 1925» має шанси потрапити до більш високого дивізіону.

Або станеться ще якесь диво, або «допомога друга».

comments powered by HyperComments