Харків'янка стала чемпіонкою Європи з велоспорту

Понеділок, 30 липня 2018, 11:20
Ірина Попова здобула золоту та срібну медалі етапу Кубка світу.

З 27 по 29 липня місті Грац (Австрія) проходив етап Кубка світу. Під час чемпіонату Європи з велоспорту харківська спортсменка Ірина Попова здобула срібну та золоту медалі, передає ХОДА.

Під час чемпіонату харків'янка, яка є підопічною Заслуженого тренера України Романа Коробова, перемогла в перегонах «елімінатор». У кваліфікації вона показала лише 14-й результат, але потім здобула впевнену допомогу в наступних етапах, а у фіналі обігнала спортсменок з Франції, Чехії та Голландії.

Попова також здобула срібну медаль етапу Кубка світу в перегонах «елімінатор». У фіналі вона поступилася тірольки Анне Терпстру з Голландії. В загальному заліку Кубка світу Ірина Попова зараз посідає друге місце.