В Харківській області спорту приділяється значна увага — Світлична

Неділя, 19 серпня 2018, 10:50
Голова ХОДА висловила подяку всім, хто брав участь в міжнародному марафоні.
В Харківській області спорту приділяється значна увага — Світлична

Сьогодні, 19 серпня, майже 5000 мешканців та гостей Харкова взяли участь у 33-му міжнародному марафоні, приуроченому до Дня Харкова та Дня незалежності України. Всі учасники могли обрати дистанцію, яка б відповідала їх силам та можливостям. Це міг би бути як забіг на 3 км, так і повний марафон більш ніж на 42 км.  

Повний марафон вирішили пробігти близько 100 учасників, близько 200 осіб обрали собі дистанцію понад 20 км, близько 2000  взяли собі найпростішу – в 10 км. За словами голови ХОДА Юлії Світличної, яка обрала дистанцію в 10 км, маршрут долався дуже легко. Майже всі учасники змогли її пробігти.  

“Зараз у мене велика кількість емоцій, — підкреслила вона, — дуже приємні були “колеги” по забігу – кожен намагався підтримати один одного, щоб зустрітися на фініші”.  

Зокрема, вона подякувала всім учасникам марафону. Голова ХОДА підкреслила, що в Харківській області значну увагу приділяють розвитку спорту, який є запорукою здоров’я населення. Вона зазначила, що спорт також здатен об'єднувати та додавати сил, допомагати долати себе та власні лінощі, сприяти здоровому способу життя.  

Нагадаємо, святковий марафон проходить на центральних вулицях міста. Фініш розміщується на стадіоні «Динамо». 

comments powered by HyperComments