Збірна Харківщини виборола медалі чемпіонату України з кросу

Вівторок, 30 жовтня 2018, 13:17
З 25 по 27 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, на якому харків’яни завоювали 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

Як повідомляє прес-служба ХОДА з посиланням на Управління у справах молоді та спорту, чемпіоном у кросі на 2км серед юнаків U16 став Ілля Отрешко. Він подолав дистанції за 7 хвилин 37 секунд. Миколу Чернова з Дніпропетровської області, який фінішував другим, харків’янин випередив на 7 секунд.

У змаганнях серед жінок-молоді U23 харків’янка Марина Немченко здобула срібну та бронзову медалі. Друге місце вона посіла в кросі на 6км (26:36), поступившись 12 секунд Юлії Мороз з Київської області, а третє – в кросі на 2км (8:15).

Бронзовою призеркою в змаганнях серед юніорок U-20 стала Дарина Вдовиченко з результатом 18:11.

Ще одну медаль харків’янки завоювали в змаганнях серед жінок. Бронзовою призеркою в цій категорії в кросі на 2км стала Ганна Міщенко (7:51).

У командному заліку Харківська область посіла третє місце. Друге було за легкоатлетами Вінницької області, а перше - командою Києва.