Харків’яни здобули перемогу на міжнародному турнірі з боїв сумо (фото)

Середа, 26 грудня 2018, 18:04
23 грудня в Харкові відбувся турнір Kharkov Sumo Open.

В змаганнях взяли участь 330 спортсменів з семи регіонів України. Були також спортсмени Киргизії, які змагалися в усіх вікових категоріях. За підсумками турніру харків’яни здобули більшу частину медалей та стали переможцями в загальнокомандному заліку. Друге місце зайняла команда міста Бахмут Донецької області, а третє дісталось спортсменам Полтави.

В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА розповіли, що до команди повернулась провідна харківська спортсменка, член збірної України Марія Дрбоян. Під час турніру вона зробила золотий дубль та перемогла в двох вікових категоріях (серед жінок та U23) у ваговій категорії понад 95 кг.

Даним турніром були підбиті підсумки 2018 року. Він був успішним як для українського, так і для харківського сумо. Тепер спортсмени можуть відпочити, після якого стартує підготовка до етапу Кубка Європи з сумо, який з 11 по 13 січня відбудеться в Угорщині.