Харків’янка Світоліна здобула впевнену перемогу на Australian Open

Вівторок, 15 січня 2019, 11:30
Еліна Світоліна під час турніру пробилася до другого раунду та здолала в стартовому колі швейцарську спортсменку Вікторію Голубич.

Харків’янка Еліна Світоліна здобула перемогу в матчі з рахунком 6:1, 6:2. Зустріч тривала 1 годину і 1 хвилину. У наступному колі тенісистка буде грати з переможницею протистояння між українкою Катериною Козловою (97 WTA) і Вікторією Кужмовою зі Словаччини (46 WTA). Відкритий чемпіонат Австралії (Australian Open) проходить у Мельбурні. Це перший у сезоні турнір Grand Slam.

Для Світоліної це сьомий Australian Open у кар'єрі. Вона здобула найкращий результат на чемпіонаті Австралії серед українок в одиночному розряді - чвертьфінал у 2018 році.

Нагдаємо, з 10 по 13 січня в Таллінні (Естонія) проходив етап Кубка Європи з бадмінтону - міжнародний турнір рівня International Series. Бронзові нагороди у парній жіночій категорії отримали харків’янки Марина Ільїнська та Єлизавета Жарка.