Харківський велогонщик став срібним призером чемпіонату Європи

Вівторок, 16 липня 2019, 11:10
Спортсмен з Куп’янська виграв «срібло» під час міжнародних змагань.

Владислав Сапожников опинився на другому місці під час змагань з велоспорту BMX, які проходили в Латвії з 12 по 14 липня. Спортсмен з Куп’янська виступав на чемпіонаті в класі сruisers. Там їм була подолана кваліфікація. Він виграв всі три попередні заїзди. Під час фіналу чемпіонату Сапожников поступився тільки місцевому фавориту, спортсмену з Латвії Клавсу Лісовскісу. Так він зайняв друге місце. «Бронза» дісталася французькому спортсмену.

Сапожникова також має взяти участь в чемпіонаті світу з велоспорту ВМХ, який пройде наприкінці липня в Бельгії.

Нагадаємо, що нещодавно синхроністи з Харківщини стали чемпіонками світу. 15 липня на чемпіонаті світу з водних видів спорту українська збірна з синхронного плавання завоювала золоту медаль.