Харків‘янки здобули срібну медаль під час змагань з бадмінтону

Вівторок, 13 серпня 2019, 16:38
Харківські бадмінтоністки здобули «срібло» у Греції.

З 8 по 11 серпня у місті Сідірокастро пройшов міжнародний турнір HellasOpen 2019 рівня International Series. Під час змагань в жіночій парній категорії на другому місці опинилися Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова.

Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, харківські спортсменки здолали грецьких  та шотландських бадмінтоністок. Проте у фіналі їм довелося       поступитися французьким спортсменкам  Вімалі Херіа та Марго Ламберт.

Близько до отримання медалі опинився Артем Почтарьов. Харків‘янин був переможцем в двох поєдинках, але в чвертьфіналі поступився спортсмену з Малайзії, який згодом став золотим призером.

Нагадаємо, що 11 серпня на території парку «АкваЖур» пройшли змагання з триатлону «Iron Way 70.3». До турніру долучаться 200 спортсменів – чоловіків і жінок всіх вікових категорій. Вони будуть пропливали 1,93 км, на велосипеді долали дистанцію в 90,1 км і бігли 21,097 км.