Харків‘янин став призером Кубку світу з боротьби на поясах

Четвер, 22 серпня 2019, 09:24
Руслан Русанов отримав срібну та бронзову нагороди.

Змагання пройшли у литовському Вільнюсі. До участі в змаганнях долучилися спортсмени з 16 країн. У ваговій категорії до 90 кілограм серед чоловіків успішно проявив себе харківський спортсмен Руслан Русанов. Він опинився на другому місці в вільному стилі та на третьому – в класичному.

Перед тим, як зайняти друге місце у вільному стилі, харків‘янин здолав спортсменів з Італії, Болгарії, Литви та Латвії. У класичному стилі Руслан здолав литовського борця, передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

Нагадаємо, що харківські спортсмени в черговий раз виграли кубок з регбі. РК «Олімп» у всьоме став власником Кубка України. У фінальному матчі харківські спортсмени обіграли хмельницький клуб Evolution 7`s з рахунком 36:5.