У Харкові пройшов «Кубок Незалежності» з бадмінтону

Вівторок, 27 серпня 2019, 15:56
Традиційний всеукраїнський турнір відбувся в харківській ШВСМ з 21 по 24 серпня.
У Харкові пройшов «Кубок Незалежності» з бадмінтону

До змагань долучилися близько 100 спортсменів зі всієї України. Ними були розіграні медалі в п’яти категоріях. В чотирьох «Золото» дісталося харків‘янам. Вони також завоювали чотири срібні та сім бронзових нагород.

В чоловічій одиночній категорії переміг харків‘янин Віталій Конов. У фіналі з рахунком 21:8, 21:16 він здолав харківського бадмінтоніста Івана Мединського. Харків‘яни Георгій та Геннадій Натарови стали переможцями в чоловічій парній категорії. У фіналі вони здолали спортсменів з Дніпра.

Харківські спортсменки Анастасія Прозорова та Валерія Рудакова стали переможницями в жіночій парній категорії. У фінальному поєдинку вони здобули перемогу над Мариною Бондаренко та Вікторією Погребняк. Михайло Махновський та Анастасія Прозорова перемогли у змішаній парній категорії. У фіналі вони здолали Віталія Конова та Анну Михалькову.

«Срібло» дісталося Анні Михальковій у жіночій одиночній категорії. Їй довелося поступитися одеській спортсменці. А бронзова медаль була вручена Євгенії Кантемир Глібу Бекетову та Михайлу Махновському, Ахмеду Ехьї і Віталію Конову, Ользі Михайленко та Ользі Сутулій, Анастасії Прокопович і одеситці Арині Марущак, Георгію Натарову та Марині Бондаренко, Івану Мединському і Валерії Рудаковій.

Нагадаємо, що харківські легкоатлети завоювали медалі чемпіонату України. Під час чемпіонату харків‘яни здобули одинадцять нагород. Серед них були три «золота», п‘ять «срібел» та три «бронзи».

comments powered by HyperComments