Харків’янки стали золотими призерками міжнародного турніру
Понеділок, 2 вересня 2019, 10:46
Під час змагань вони вибороли золоті медалі.
З 28 по 31 серпня в Майсені (Німеччина) проходив міжнародний турнір «Кубок синіх мечів». Під час змагань харків‘янки Ірина Деха (вагова категорія 76 кг) та Каміла Конотоп (вагова категорія 55 кг) здобули золоті нагороди.
Цей турнір дозволяє своїм учасникам накопичити бали, які знадобляться для участі в Олімпійських іграх. Вони пройдуть у 2020 році в столиці Токіо.
Нагадаємо, харківські спортсмени зайняли перше та третє місце чемпіонату України з регбі. 24 серпня в Харкові на стадіоні «Динамо» пройшов третій заключний тур чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments