Харків‘янка стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

П'ятниця, 25 жовтня 2019, 18:29
Харківська спортсменка Ірина Деха здобула «золото» під час змагань серед юніорів та молоді до 23 років.

Самі змагання пройшли у столиці Румунії. Деха стала переможницею в змаганнях серед жінок-молоді в ваговій категорії до 76 кг. У сумі двоборства вона змогла підняти вагу 245 кг. Результат росіянки Тетяни Тидиякової, якій дісталося друге місце, харківська спортсменка «обійшла» на 29 кг. «Бронзу» отримала польська спортсменка Вероніка Зелинська (210 кг).

Зокрема, на рахунку Ірини вже є дві «малі золоті» нагороди. У ривку вона взяла 112 кг, а у поштовху - 133 кг. Таким чином, під час змагань харків‘янки вже завоювали дві золоті медалі. А на рахунку української збірної є три «золота», три «срібла» та одна «бронза». Чемпіонат буде тривати до 27 жовтня.