Юні самбісти з Харківщини стали переможцями чемпіонату України

Середа, 30 жовтня 2019, 15:20
26 та 27 жовтня в Ужгороді пройшли змагання серед кадетів, під час яких харків’яни завоювали 11 нагород.

До чемпіонату долучилося близько 300 спортсменів з 18 областей України.  Під час змагань харків’яни завоювали чотири «золота», одне «срібло» та шість «бронз». Чемпіонський титул дістався Максиму Бабичу, Максиму Поміркованому, Ігорю Карабану, Владиславу Гуренку. Срібну нагороду завоювала Ольга Поважна.

Бронзові медалі були вручені Олександру Євтушенку, Артему Журі, Георгію Івченко, Олесі Путрі, Владиславу Альбошу та Катерині Гацько.

У загальнокомандному заліку харківська збірна зайняла третє місце. На другому були кияни, а на першому – одесити. Як передає Управлінн у справах молоді та спорту ХОДА, цей чемпіонат став  основним етапом відбору до збірної на кадетський чемпіонат Європи.