Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Понеділок, 18 листопада 2019, 17:03
Змагання відбулись у сербському місті Новий Сад. Участь у них взяли спортсмени з 33 країн світу. В складі збірної України харківські гирьовики завоювали 1 золоту, 4 срібні та 4 бронзові медалі.
Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Чемпіонкою світу стала 16-річна Марія Жигалова з селища Мала Данилівка Дергачівського району Харківщини. Вона завоювала «золото» в жіночій естафеті разом з Анжелікою Намєснік з Кіровоградської області, Вікторією Ковалюк - з Дніпропетровської області та Оксаною Рабош - з Рівненської області.

Також Марина зупинилася в кроці від нагороди в особистому турнірі серед юніорок, посівши у ваговій категорії понад 68кг четверте місце в ривку.

Призерами чемпіонату стали: Костянтин Тимченко – 2-е місце, естафета; Ілля Мітрюхін – 2-е місце, поштовх довгим циклом, 3-е місце - поштовх, ривок та сума двоборства; В’ячеслав Шудров – 2-е місце, поштовх довгим циклом та Денис Катюха – 3-е місце, поштовх довгим циклом.

Також Ілля Мітрюхін і В’ячеслав Шудров посіли друге місце в естафеті «поштовх довгим циклом» серед юніорів.

Загалом збірна України здобула на цьому чемпіонаті 17 золотих, 15 срібних і 13 бронзових нагород серед дорослих та 9 срібних та 20 бронзових - серед юніорів. Обидві команди посіли другі місця в загальнокомандному заліку.

comments powered by HyperComments