Харківські боксери привезли медалі з Коломиї

Вівторок, 10 грудня 2019, 17:01
У всеукраїнському турнірі серед юнаків взяли участь 85 боксерів з 16 регіонів України. На рахунку боксерів Харківщини - 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, змагання були присвячені пам’яті заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор 2000 року, чемпіона Європи 2004 року Андрія Федчука.

Ярослав Гречаний переміг у вазі до 43кг. Він здолав суперників з Дніпропетровської, Одеської та Івано-Франківської областей.

Гліб Григорян здобув «золото» у вазі до 54кг. Він пройшов суперника з Івано-Франківської області, а у фіналі переміг одесита.

Володимир Соляник завоював «срібло» у ваговій категорії до 40кг. Переміг суперника з Дніпропетровської області, але у фіналі поступився Ренату Чубревічеву з Донецької області.

Андрій Рябенко з міста Ізюм став срібним призером у вазі до 90кг, поступившись у фіналі Олексію Харченку з Дніпропетровської області.

Бронзові нагороди здобули Едуард Гусєв (вагова категорія - до 62кг) та Микола Лактіонов  (вагова категорія - до 65кг).