Харківська спортсменка привезла «золото» з Катару

Вівторок, 24 грудня 2019, 15:04
На міжнародному рейтинговому турнірі, який з 20 по 23 грудня відбувся у місті Доха, харківські важкоатлети посіли перше та друге місця.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Ірина Деха домінувала у ваговій категорії до 76 кг. У сумі двоборства вона підняла вагу 247 кг та впевнено посіла перше місце. Результат шведки Патриції Штреніус харків’янка перевершила на 17 кг. Крім того, результати Ірини в ривку -112 кг та у поштовху – 135 кг також потягнули на «малі» золоті медалі.

Ще одна харків'янка Каміла Конотоп у вазі до 55 кг підняла в сумі двоєборства 202 кг та посіла друге місце. У ривку Каміла перемогла, а в поштовху заробила «малу» срібну медаль.

Цей турнір був рейтинговим до Олімпійських ігор 2020 року. Попереду ще два аналогічні турніри та чемпіонат Європи, де можна буде поповнити свій рейтинг важливими очками. Остаточні результати олімпійського відбору у важкій атлетиці будуть відомі в квітні наступного року.