Харків’янка Катерина Шакалова перемогла на чемпіонаті Європи з грепплінгу

Неділя, 23 лютого 2020, 16:02
З 16 по 19 лютого в італійському Римі відбулись змагання, на яких харківські спортсмени здобули дві золоті, одну срібну та одну бронзову нагороди.

Участь у них взяли близько 500 борців з 26 країн Європи. Україну представляв 21 спортсмен, з них - п’ятеро харків’ян, троє з яких повернулися додому з медалями.

Дві золоті медалі були на рахунку Катерини Шакалової, яка впевнено перемогла суперниць у ваговій категорії до 64кг у двох видах боротьби: грепплінг - боротьба без гі (різновид кімоно) та грепплінг гі - боротьба в гі.

Крім чемпіонських титулів, підопічна тренера Владислава Сороки також завоювала право брати участь у Всесвітніх іграх, які в 2021 році відбудуться в Казахстані.

У свою чергу Олена Герман посіла друге місце в розділі «грепплінг», а Данило Ільїнський - третє в розділі «грепплінг гі». Трохи не дотягнули до медалей Анатолій Єгіазарян та Баграт Адамія, поступившись суперникам у «бронзових» фіналах.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

comments powered by HyperComments