Еліна Світоліна виграла тенісний турнір у Страсбурзі
Понеділок, 28 вересня 2020, 14:21
Харківська тенісистка виграла турнір WTA, який проходив у Франції.
У фіналі турніру Еліна Світоліна перемогла Олену Рибакіну з Казахстану (6:4, 1:6, 6:2).
Це другий для спортсменки турнір WTA у новому тенісному сезоні.
Таким чином, Еліна Світоліна переходить до наступного турніру - «Ролан Гаррос». Її першою суперницею на Відкритому чемпіонаті Франції стане росіянка Варвара Грачова.
Раніше ми писали, що перша ракетка України, представниця харківського тенісу Еліна Світоліна відмовилася від виступу на US Open.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments