У ХПІ проходить Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

Четвер, 20 квітня 2017, 02:16
У рамках заходу 20 квітня відбудеться «Битва роботів» на тренувальних полях Палацу студентів НТУ «ХПІ».
У ХПІ проходить Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

В Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» проходить II Всеукраїнська студентська олімпіада «Комп'ютерні системи штучного інтелекту». Захід об'єднує студентів з 60 вишів України з Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Сум etc.

Мета турныру – не тільки оцінити рівень знань з математики, фізики, програмування, робототехніки та механіки, але й популяризувати серед студентів сучасні напрямки розвитку науки і техніки, розвинути інноваційне та критичне мислення і отримати практичні навички створення складних мехатронних систем, які можуть входити до складу сучасних робототехнічних систем.

Олімпіада передбачає три тури: теоретичний, практичний та експериментальний. Після підбиття підсумків теоретичного туру, на якому учасникам потрібно буде продемонструвати свої знання в рамках інтелектуальних тестів, 20 квітня з 13:00 до 14:00 пройдуть випробування роботів на тренувальних полях Палацу студентів НТУ «ХПІ» (41-а аудиторія, 3 поверх, вул. Пушкінська, 79/1).

comments powered by HyperComments