Британські розвідники кажуть, що росія не зможе наступати на Донбасі протягом місяця

Неділя, 15 травня 2022, 08:16
Розвідники кажуть, що рашисти втратили в Україні не менше третини зібраних військ
Британські розвідники кажуть, що росія не зможе наступати на Донбасі протягом місяця

Наступ рашистів на Донбасі втрачає темп і не зможе відновитися протягом місяця. В той же час системні проблеми російської армії в Україні продовжують наростати. Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на публічне зведення британської військової розвідки за 15 травня.

Сьогоднішнє зведення є значно довший, а ніж зазвичай і підсумовує дані за останній час.

В британському військовому відомстві зазначають, що за останній місяць, "незважаючи на незначні досягнення на початку", росія не змогла захопити значної території України, а натомість "зберігає стабільно високий рівень виснаження".

"Станом на зараз Росія, ймовірно, втратила третину сухопутних бойових сил, які вона зібрала в лютому (для нападу на Україну)", -констатує Міноборони Британії. Такі високі оцінки російських бойових втрат досі ще не лунали.

Також військове відомство очікує, що затримки "майже напевно посилюватимуться" через втрату військом РФ мостового обладнання та безпілотників.

"Протягом усього конфлікту їм не вистачало російського мостового обладнання, що сповільнювало та обмежувало наступальний маневр. Російські БПЛА, що мають життєво важливе значення для тактичної обізнаності та керування артилерією, виявилися вразливими для української ППО", - констатують британці.

В британській розвідці кажуть, що дії рашистів все більше обмежує "постійний низький бойовий дух" та зниженням боєздатності підрозділів, яке неможливо швидко замінити.

"За нинішніх умов рф навряд чи буде здатна різко збільшити темпи просування по Україні протягом наступних 30 днів", - констатує військова розвідка Британії.

comments powered by HyperComments