Зеленський прокоментував заяву рашистів про лазерну зброю

Четвер, 19 травня 2022, 09:03
У своєму відеозверненні Президент України порівняв російську лазерну зброю із "вундерваффе" - чудозброєю нацистів
Зеленський прокоментував заяву рашистів про лазерну зброю

У вчорашньому зверненні Президент України Володимир Зеленський заявив, що відчуваючи свій провал в Україні, в росії починають вигадувати "чудозброю", яка є аналогом нацистської "вундерваффе". Таким чином він відреагував на заяву російського високопосадовця про використання в Україні лазерної зброї.

"Один з представників російської держави повідомив про те, що окупанти нібито почали використосувати в Україні комплекси лазерної зброї. Нібито для економії ракет.

По-перше, звертає на себе увагу той факт, що їм знадобилось економити ракети і якось це пояснювати. Тобто, більш ніж дві тисячі ракет, які російська армія випустила по Україні, були основною частиною їхнього запасу ракет. Тобто, далі – тільки залишки.

По-друге, всі вже побачили, як Росія воює. Недосвідченими строковиками, яких вона кидає у бій, як гарматне мʼясо. Мародерами, які вперше бачать нормальну побутову техніку в чужій країні. Старою радянською "бронею" без сучасного захисту. Забороненими фосфорними бомбами, якими вони спалюють школи та звичайні житлові будинки.

І ракетами, більшість з яких витрачена російською армією на знищення абсолютно цивільної інфраструктури без жодного стратегічного саме воєнного результату.  Цієї доби вони били так ракетами по Миколаєву, а також по Дніпру.

Що ж, в пропаганді нацистської Німеччини був такий термін "вундерваффе". Чудозброя. Чим ясніше ставало, що у них немає шансів у війні, тим більше було пропагандистських розмов про дивовижну зброю, яка буде нібито такою потужною, що забезпечить перелом у війні.

І ось бачимо, що на третьому місяці повномасштабної війни Росія пробує знайти свою "вундерваффе". Нібито лазерну. Це все точно свідчить про повний провал вторгнення.

Але знов-таки і про те свідчить, що вони бояться визнати, що на найвищому державному і військовому рівні в Росії допущені катастрофічні помилки. Тож, будуть придумувати ще не одне "вундерваффе", поки Збройні Сили України і усі наші захисники і захисниці покроково звільнятимуть нашу землю", - сказав Володимир Зеленський.

comments powered by HyperComments