Поляки поскаржилися голові Уряду України на Зураба Аласанію, хочуть, аби його звільнили

Четвер, 8 січня 2015, 20:00
Неприємний випадок з Зурабом Аласанією, директором НТКУ, який трапився в мережі Фейсбук, має продовження у формі листа голови Товариства українців у м. Люблін Григорія Купріяновича до голови Уряду Яценюка. Тепер поляки хочуть, аби Аласанію за його поведінку в Фейсбуку звільнили з посади. З таким проханням вони і написали до українського прем’єра відповідного листа.
Поляки поскаржилися голові Уряду України на Зураба Аласанію, хочуть, аби його звільнили

Нагадаємо, Зураб Аласанія, директор Національної телекомпанії у соціальній мережі «ФБ» образив Павла Боболовича, відомого польського журналіста, та Наталку Панченко, громадянку України. Образи на їхню адресу «посипалися» після того, як вони зробили зауваження про належне забезпечення функціонування державної мови на першому каналі українського ТБ.

Такі дії розглядаються як злочин і вважаються початком національної ворожнечі.

Два дні тому пригоду, яка трапилася в мережі «ФБ», обговорили на заході Центрального проводу республіканської партії України та ухвалили рішення про те, щоб представники республіканської партії за даним фактом звернулися до Генеральної прокуратури України із заявою про злочин, який передбачено ст.11 КК України.

comments powered by HyperComments